Obchodní podmínky

1.     Podmínky dodání

Termín dodání je 1-2 týdny. Zboží je zasíláno prostřednictvím přepravní společnosti PPL případně Českou poštou.

Pokud nebudeme moci dodat zboží ve stanovené lhůtě, budeme Vás obratem kontaktovat a dohodneme s Vámi další postup (obdržíte informaci o dostupnosti zboží, nabídneme Vám jiné podobné zboží, projednáme storno objednávky). Vyhrazujeme si právo od smlouvy odstoupit v případě, že zboží již není dostupné. Jestliže bude nedodané zboží předem uhrazeno a dohodneme se na stornu objednávky, bude Vám částka za objednávku vrácena do 7 dnů od uzavření dohody.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.

Pokud zvolíte jako způsob platby platbu převodem na náš účet, bude pro Vás zboží rezervováno po dobu 7 dnů. Pokud po uplynutí této lhůty nebude celá částka objednávky připsána na náš účet, bude objednávka stornována a zboží vráceno do prodeje.

2.     Cenové podmínky

Seznam zboží s ceníkem je návrhem kupní smlouvy; obsahuje prodejní cenu s daní z přidané hodnoty. Ceny jsou uvedeny u každé položky zboží v Kč.

Ke zboží je vždy přiložena faktura (daňový doklad), která zároveň slouží i jako dodací a záruční list. Odesláním objednávky vyjadřuje zákazník souhlas s obchodními podmínkami.

3.      Možnosti a podmínky dodání

ČR - dodání prostřednictvím smluvního přepravce PPL nebo Českou poštou.

O doručení zboží budete předem informování zprávou. Průběh přepravy můžete sledovat na internetu na stránkách www.ppl.cz nebo www.ceskaposta.cz po zadání kódu balíku, který vám na vyžádání zašleme.

Cena přepravy:

Objednávka do 3600,- Kč s platbou bankovním převodem - dopravné 70,- Kč.

Objednávka do 3600,- Kč s platbou na dobírku - dopravné 130,- Kč.

Objednávka nad 3600,- Kč - dopravné ZDARMA.

4.      Možnosti a podmínky úhrady

ČR - platba dobírkou.

Zákazník může jako formu úhrady zvolit platbu dobírkou. Platbu dobírkou může použít pouze zákazník s dodací adresou na území ČR.

ČR - platba bankovním převodem.

Zákazník může jako formu úhrady zvolit platbu bankovním převodem. Úhradu provede zákazník předem na účet u Fio banky č. 290004718/2010.

Při tomto způsobu úhrady je nutno uvést variabilní symbol, který obdržíte v emailu potvrzujícím přijetí objednávky. Zboží bude zasláno až po úhradě celé částky objednávky.

Pokud nedojde k připsání celé částky na náš účet do 7 dnů, bude objednávka stornována.

5.      Storno objednávky

Objednávku je možno stornovat a to zasláním emailu s informací o tom, že chcete svou objednávku zrušit, a to do 6-ti hodin od uskutečnění objednávky. V případě předchozího provedení platby na účet Vám bude vrácena zaslaná částka do 7 dnů od připsání na náš účet.

6.      Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí straně. Vaše osobní údaje budou dle zákona 101/2000 Sb. přísně zabezpečeny a použity pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi. Pouze jméno, příjmení a adresa budou předány přepravci za účelem doručení zboží. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem 101/2000 Sb. na ochranu osobních údajů. Registrací v internetovém obchodě vyjadřujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a použitím Vašich osobních údajů ke komunikaci s Vámi. Tento souhlas můžete kdykoli písemně ukončit.

7.      Reklamace

Před odesláním reklamace nás předem kontaktujte mailem nebo telefonicky. Pokud je to možné, zároveň nám mailem zašlete fotografii závady.

Reklamované zboží zasílejte na níže uvedenou adresu:

Baby service s.r.o.
Hamerská 625
756 54 Zubří

UPOZORNĚNÍ: Zboží k reklamaci není možné zasílat na dobírku.